Home Contact

Contact

Je kunt bij het secretariaat terecht met vragen over de verschillende lidmaatschappen, activiteiten, wetenswaardigheden over Portugal, hulp voor nieuwkomers, enz. Wij kunnen niet alle vragen zelf beantwoorden, maar in veel gevallen helpen wij je aan het juiste contact.

Secretariaat
Nederlandstalige Club (NCA) Portugal
Apartado 203
8400-999 Lagoa
Portugal

Tel. (+351) 282 353 333
E-mail: info@ncaportugal.com

Voor opgave van of vragen over artikelen in onze bladen ’Blik op Portugal’, ’Blik op Algarve’ en ’De Portugal Gids’ kan je contact opnemen met de redactie.

Redactie
Eindredactie, Rob Does: rjfdoes@gmail.com
Sabine Seys: sabine@biroportugal.com
Roel Huisman: roel@biroportugal.com
E-mail: redactie@ncaportugal.com

Voor informatie over adverteren, de tarieven en mogelijkheden neem je contact op met:

Algarve:
Els Kindt – els@ncaportugal.com –  (+351) 919 992 360
Buiten Algarve:
Willem de Korte – willem@ncaportugal.com – (+351) 928 116 900

Management
:
Jan Mennenga – Jan@ncaportugal.com – (+351) 969 850 553

Je kan ook van onderstaand formulier gebruik maken om de NCA te bereiken.

Contactformulier